Menu

strony

  • Tanie linie lotnicze - promocje i rezerwacja biletów na loty do Włoch

Linia czarterowa Air Poland

Air Poland z różnymi drobnymi perypetiami działa na polskim rynku już od 2007 roku oferując swoim klientom loty czarterowe. Swoją działalność rozpoczęła głównie w oparciu o loty do odległych miast w basenie morza Śródziemnego. Główną bazą firmy jest lotnisko Chopina w Warszawie, ale loty wykonywane są także z Katowic, Gdańska, Poznania i Wrocławia. Informacji o liniach można szukać korzystając z lotniczego kodu AEI. O jakości oferowanych usług świadczyć mogą przede wszystkim nagrody, które Air Poland uzyskiwała w poprzednich latach swojej działalności. W 2009 roku grupa Media Partner przyznała jej Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku. W 2010 sukces ten został powtórzony już w kategorii ogólnej.


Firma jako pierwsza na polskim rynku zaoferowała swoim klientom loty Boeingiem 767 oferującym miejsca w klasie biznesowej. Dzięki wykorzystaniu tego samolotu możliwe jest skrócenie czasu podróży do minimum i docieranie do bardzo oddalonych miejsc takich jak Meksyk czy Brazylia bez międzylądowania. Konstrukcja samolotu (model szerokokadłubowy) zapewnia komfort w powietrzu. Na krótszych trasach europejskich i do miejsc nieodległych od naszego kontynentu, pasażerów obsługuje Boeing 737-800, który jest trochę mniejszy, ale za to pozwala zoptymalizować koszty czarteru bez istotnego pogorszenia jakości podróży.


Jak każda linia czarterowa, Air Poland posiada siatkę połączeń dostosowaną do wymagań klientów w danym czasie. Zmienia się ona średnio co pół roku. Za połączenia stałe można tu uznać loty do krajów takich jak Turcja, Grecja, Egipt, Tunezja, Hiszpania, Włochy i Portugalia. Dzięki zastosowaniu wspomnianego już powyżej samolotu dalekiego zasięgu Boeing 767, możliwe jest wykonywanie lotów do praktycznie wszystkich popularnych wśród Polaków miejscowości turystycznych w Europie, obu amerykach, większości Afryki i znacznej części Azji.
 

Opinie turystów:

Dodaj własną opinię
*napisz słownie cyfrę 2* - wymagane